BRANÍK SOBĚ10.ZÁŘÍ  

Nakresli nejkrásnější Braník

Po prázdninách se do kreslení pustí děti v naší branické škole. Jestli máte chuť, přijďte na festival a kreslete s námi na ulici. Nejlepší díla odměníme. 

Technik v Tobě

Jsi malý domácí kutil? Přijď se podívat na větrný tunel. Vyrob si jezdící kartáček nebo se podívej na robota, jak maluje vajička. Vše pod vedením vědce z ČVUT. (Video)

Výtvarná dílna 13:00-15:00

 

Nakladatelství Mladá fronta je již 5. rokem mediálním partnerem festivalu Braník sobě. Ilustrátorka a spisovatelka Andrea Popprová, kterou znáte také z časopisu Sluníčko, připraví výtvarnou dílnu pro děti. Přijďte si vyrobit Domeček pro skřítky a koupit knížku s podpisem autorky!   K dispozici budou výtisky časopisu S dětmi v Praze, který je také mediální partner festivalu.

Řetízkový kolotoč

Pro velký úspěch v loňském roce opakujeme. Symbolické jízdné zůstává. 

Pískoviště pro nejmenší

Lopatky, kyblíčky a další nářadí s sebou.

Truhlářská dílna

Přijděte si udělat vlastní autíčko nebo domeček. Zábava pro malé kutilly a jejich rodiče. Zruční tatínkové výhodou.

Hrnčířský kruh v akci

 Keramická dílna Alžběty Labounkové je vyhlášená. Přijdte si vyzkoušet, jaké to je cítit opravdovou hlínu. (web)
 

Školka Smarties

Školka Smarties připraví kreativní hry, které pobaví malé i dospělé.

Ekoškolka Rozárka

Prozkoumejme spolu tajuplný sad, který se jak z pohádky vyloupl před třemi roky z neprostupné džungle a odpadků. Kde jej najdete a co vše v něm můžete zažít se dozvíte u nás na stánku

Hasiči v akci

Pozor hořííí. Kdo přijde, bude si moci vyzkoušet, jak uhasit domeček jako skutečný požárník. Braničí hasiči v akci.
 

Hrajeme pro vnoučata

Dva braničtí nadšenci se rozhodli, že pro svoje vnoučta a ostatní děti z Braníka a okolí, zahrajou loutkové divadlo.Časy a místo se dozvíte z programu festivalu. 
 

Pozvánka do komunitní zahrady Zebra

Zebra vás bude na Bezové čekat s kouzelnými fazolemi a přímo v zahradě si poležíte na paloučku s knihou a výhledem na branické nebe. Od 14 do 16 hodin se můžete těšit na špinavou práci ve výtvarné dílně tisku hlínou a zahradnickými nástroji. Představíme i patentovaný vynález výtvarnice Šárky Marxové Kvochové - kuličkový lis do ruky Kulísek. Těšíme se na vás!