BRANÍK SOBĚ, 10.ZÁŘÍ   

20:30 Garage

Ochutnávka CD BLACK- Historie této legendární pražské rockové kapely sahá až do roku 1979, kdy byla založena basákem Ivo Pospíšilem přímo v jedné garáži na pražském předměstí v Klukovicích. V průběhu 80.let Garage (tehdy pod názvem Garáž) patřila k nové generaci mladých nezávislých kapel inspirovaných punkem, postpunkem, pub rockem a novou vlnou (web).

18:45 The Mole's Wing Orchestra

Ochutnávka Get Rhythm In Your Feet-  je mladou swingovou kapelou, která hraje pod vedením Luboše Krtičky taneční hudbu30. a 40. let. Repertoár tvoří skladby autorů jako jsou Benny Goodman, Count Basie, Artie Shaw či Cole Porter (web).

17:30 Odečet plynu

Ochutnávka Antikvariát nebo Branická ukolébavka- Branická kapela Odečet Plynu, hrající autorské skladby v tradičním i svérázně vlastním bigbítovém hávu, působí již téměř 15 let především na pražské scéně .V repertoáru kapely jsou k nalezení svižné rockové skákačky, dumavé bluesové chmuráky, či nestoudné repetitivní odrhovačky jako "Na nádraží Braník, chlapi pijou Braník (web).

16:15 Už jsme doma

Ochutnávka Mariana- Hudba je již od počátků punkově přímočará, přitom však velmi rafinovaně propracovaná po kompoziční i textové stránce. Živá vystoupení navíc oplývají nespoutanou energií. Pokud jde o stylovou charakteristiku, je velmi obtížné ji zařadit, jak v České republice tak v zahraničí není nic podobného k nalezení (web).

15:00 BK Blues

Bluesová kytara na melodie Jimiho Hendrixa a Bobyho Dylena. Nevídaná podíváná na českých pódiích.

14:00 Jazz Underground

Ochutnávka Dance Monkeys- Hrají lehké groovy a neotřelé covery známých i neznámých písní (Jeremy Saxon, Bob Dylan, Lou Reed, Charlie Hunter, Ben Sidran, Lard Cohen) zahrané s drivem a nepředstíranou radostí (web).

12:45 Revajvl

Pink Floyd psychedelický rok v Braníku. Ověřeno barem Kulovna.

11:00 Cottong gang

Tradičně jazzová kapela vznikla na konci osmdesátých let minulého století jako sdružení studentů pražských vysokých škol, které tato hudba bavila, a kterou se rozhodli restaurovat v pokud možno co nejdobovějším provedení.

Kliněte nám na Facebook, ať s Vámi počítáme.