BRANÍK SOBĚ, 10.ZÁŘÍ  

Budeme rekolit

Kdo chce vyzkoušet rekolo, bude mít příležitost. K mání budou také koloběžky. Takže nezmeškejte. (web)

Duncan Centre tančí (14:45 a 17:15 před hlavním pódiem)

Vystoupí žáci 3., 4. a 5. ročníku Konzervatoře Duncan centre se svými autorskými choreografiemi. Nezmeškejte jejich choreografie před velkým podiem (video)

 

Workshop afrického tance (14:00)

Africký tanec je vhodný pro ženy, muže i děti bez věkového omezení a předchozí taneční zkušenosti. Africký tanec podporuje uvolnění těla a přirozený pohybový projev každého z nás. Živý hudební doprovod na africké bubny Michala Šmolky a spol. Vám přinese radost pro tělo i duši. Užijeme si radost z pohybu. Tančíme na boso pod vedením lektorky Marie Marvalové.

Acrojóga (13:00)

Acrojóga spojuje duchovní moudrost jógy, milující laskavost thajské masáže a dynamickou sílu akrobacie. Přijďte s otevřený srdcem a se zvědavostí vyzkoušet, jaké to je!

Roztleskávačky (11:00, 12:30 a 13:45 před hlavním pódiem)

 

Eagles cheerleaders převedou skvělou show na hit Village People - Y.M.C.A., který byl v Braníku předělán do cover verze "Braník je nej". Myslím, že se máme na co těšit. Podívejte se na web, co všechno již dokázaly.

Ping pong s ABC Braník

Na začátku si budete moci zahrát proti robotovi. Ale potom přijde na řadu klasická obíhačka. Pálky s sebou.

T.J. Sokol Braník

Dokážete skákat v pytli? Jak dobře umíte házet na cíl? Zvládnete zdolat překážkovou dráhu? Co ucítí vaše chodidla na chodníčku pro bosé nohy? Odpovědi naleznete na našem stanovišti. To a mnoho dalšího si pro vás připravili členové jednoty Sokol Braník I. Těšíme se na vás. Pohybu - Nazdar - Zdar! (web)

Chodíme po laně

Kdo byl na grilování ve škole před začátkem prázdnin, mohl si již vyzkoušet. Pozor není pro dospělé.

Kliněte nám na Facebook, ať s Vámi počítáme.